SP
  • Boys Outdoor Track

     All League                 

    Eric Antonecchia,

    Val Borkun

    Joseph DeMillio

    Justice DeJesus

    Benjamin Goldman,

    Erik Johnson

    William Kao

    Jackson McCormick

    Brian Mulley

    Elijah Nottage

    Nathaniel Fields

    Ronan Staab

    Soren Villafane

    Ayden Williams

    Moray Walker

    All Section

    Moray Walker

     

    Varsity Girls Outdoor Track

     All League  

    Ariana Allende

    Julia Beckham

    Myla Bridges

    Makayla Dawson

    Sophie Ginsburg

    Raven Hospie

    Arianna Ronan

    Mia Lueth

    Winifred Mann

    Jade Palmer-Johnson

    Gabriella Perez

    Gianna Priore

    Mia Priore

    Abigal Roman,

    Isabella Sandoval

    Jessica Spencer

    Rina Stanghellini

    Khadeejah Steele

    Tyana Thompson

    Skylar Roberts-Hams

    All County

    Sophie Ginsburg

    Mia Priore

     

    Sofball

    All League

    Alexa Galligani                                  

    Natasha Méndez                                

    Serena Gillen

    Darla Palombo                                   

    Zoey Kovach                                     

    All Section

    Alexa Galligani                                  

    Natasha Méndez                                

    Zoey Kovach             

    All State

    Alexa Galligan

    Sportsmanship Award

    Amanda LeMark

     

    Baseball

    All League

    Declan Burton                                                

    Derek Diaz

    Nicholas Vendola

    John Myers                                         

    Chis McGuire                                     

    Mark Kent                                            

    All Section

    Chis McGuire

    John Myers                                         

    Honorable Mention

    Mark Kent

    Declan Burton

     Sportsmanship Award

    Jay Biondi

     

     Golf

    Honorable Mention

    Joseph R Carrier

     

    Boys Tennis

    All League

    Jack Halperin

    Honorable Mention

    Matt Lau

    Sportsmanship Award

    Matt Lau

     

    Boys Lacrosse

    All League

    Jack Herman                                      

    Nicolas Spista                                                

    Elijah Pierre

    Ryan Ortiz

    Honorable Mention

    Jack Herman                                      

    Nicolas Spista            

     

    Girls Lacrosse

    All League

    Alexa Donahoe                                                          

    Anna Chochrek                                                                      

    Chloe Ryan

    Anneliese Reggio

    Kathryn McAteer

     All Section

    All American

    Con Edison “Athlete of the Week”

    Alexa Donahoe

    Honorable Mention

    Madison Kelly

    Kristen Russo

    Lucy Barest

    Alexa Donahoe

    Sportsmanship Award

    Anneliese Reggio

     

    Special Olympics

    Sportsmanship Award

    Matt Cruz